Hostal Vista Park, Santa Clara, Kuba, Bed and Breakfast, Hostel i zakwaterowanie - Informacje Kartki

Można dokonać rezerwacji za pośrednictwem naszej poczty Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zadzwoń pod nasze numery telefonów

  • Telefon: +53 (042) 219727
  • Telefon komórkowy: + 53-52768141 | + 53-58096762

 

BARDZO WAŻNE

Potrzebujemy ważnych informacji dotyczących rezerwacji, którą należy wysłać pocztą elektroniczną:

Nazwa rezerwacji

Kraj

Liczba osób na pobyt

Przyjazd

Z której prowincji przyjeżdżasz, w przypadku, gdy jesteś na Kubie przed twoim przybyciem do naszego hostelu

Formularz kontaktowy: telefoniczny i pocztowy

Jeśli chcesz nas odebrać na przystanku autobusowym Viazul de Santa Clara

 

Ponadto można dokonać rezerwacji za pośrednictwem menu Księdze teraz !!!

Jest to oficjalna rezerwacja, z naszej strony internetowej w tym samym domu, nie ma pośredników do dokonywania rabatów, oprócz zapłaty gotówką w naszym domu w momencie przyjazdu, a nie kartą magnetyczną lub transakcjami bankowymi, jeśli masz jakieś intencje aby zmienić rezerwację, musisz poinformować co najmniej 72 godziny wcześniej, aby opuścić pokój dla innych gości.

Podczas wykonywania żądania rezerwacji musi czekać na potwierdzenie, które zostanie wysłane za pośrednictwem naszego e-mail, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wydaje voucher po przyjeździe do naszego hostelu, aby potwierdzić swój przyjazd.

WAŻNE Gdy dojdziesz do miasta Santa Clara OBU Viazul LUB przewozu nie zwracać uwagę ludziom, którzy grasują ALRREDEDORES Terminal, parku lub domu na piechotę lub rowerem bezdomnych i złośliwie skrupułów, to jest dla was mieli inne doświadczenia Clent PROSIMY BUZZER Dotknij tutaj Nasz dom OSOBIŚCIE będziemy czekać.

Kierunek naszym domem jest ulica Leoncio Vidal # 1 (Gloria) między Vidal Parku i ulicy Maceo, jest zielony budynek na rogu parku Vidal i ma napis Hostal Vista Park.

Santa Clara Cuba Bed and breakfast Hostal Vista Park

 

 

mapa hostal vista park

 

mapa hostal vista park

 

mapa hostal vista par

direccion desde la terminal de omnibus

 

Dom ma wspaniałą eklektyczną architekturę i podłogi w stylu kolonialnym, o wysokości 6 metrów od podłogi do sufitu, jest podobny do małego pałacu składającego się z sześciu pokoi o powierzchni 25 metrów kwadratowych i niepowtarzalnego widoku w porównaniu do innego hostelu w mieście. Jest to jedyny hostel w stylu kolonialnym na terenie całego miasta, tuż przy parku Vidal de Santa Clara, gdzie goście ze wszystkich miejsc, hoteli, pensjonatów i pensjonatów przyjeżdżają do tego miejsca z uwagi na piękno i historię przyległych budynków naszego hostelu. Jest to dom kolonialny, położony w samym sercu Santa Clara, z klasyczną kolonialną atmosferą, przestronny i przestronny, w bardzo dobrym stanie i komfortu, po prawej stronie prowincjonalnej biblioteki "José Martí", z widokiem na park Vidal, blisko wszystkich centrów kulturalnych, gdzie będziesz miał dostęp do rozległego życia kulturalnego miasta. Dom posiada duży taras, na którym można podziwiać całą panoramę miasta i najstarszy zegar w mieście. Wszystkie atrakcje miasta znajdują się w pobliżu domu, banków i bankomatów, muzeów środków pieniężnych, muzeów sztuki dekoracyjnej, teatru, kina, klubów nocnych, wszystkich agencji podróży i informacji turystycznych są tylko 100 metrów od naszego domu, mauzoleum Che jest 2 km od naszego domu, pociąg pancerny na 600 metrów. Pokoje wyposażone są w klimatyzację, lodówkę, telewizory, wentylatory i wentylację naturalną, balkony z widokiem na park Vidal, jeden z pokoi znajduje się na tarasie, gdzie można zobaczyć całe miasto.

Dodatkowe informacje