Descriptions

E-mail rezerwacja: hostalpark@yahoo.com, +53 042 219727, Telefon komórkowy: +53 52768141 SMS

Pensjonat Hostal Vista Park - Opisy

 

 

 

 

 

 

 

Hostal Vista Park: e-mail rezerwacja: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , +53 042 219727, Telefon komórkowy: +53 52768141 SMS

Dom posiada kolonialna architektura ecléctica.Es jedyny hostel w całym mieście tuż przy parku Santa Clara Vidal z klasycznym, przestronne i przewiewne kolonialnej atmosferze, w bardzo dobrym stanie i komfortu.

Dom posiada wspaniałą architekturę i eklektyczny kolonialne podłogi o wysokości od podłogi do sufitu 6 metrów, jest jak mały pałac składa się z sześciu pokoi z 25 metrów kwadratowych i niepowtarzalnym widokiem w porównaniu z jakimkolwiek innym hostelu w mieście.

Kolonialny dom w samym sercu Santa Clara, w klasycznym, przestronne i przewiewne kolonialna atmosfera, w bardzo dobrym stanie i komfort, na prawo od biblioteki wojewódzkiej „José Martí” i widokiem na Parque Vidal, prawie wszystkie centra kulturowe, gdzie masz dostęp do obszernej życiu kulturalnym miasta.

Dom posiada duży taras, gdzie można zobaczyć całą panoramę miasta, a najstarszy zegar miejski. Wszystkie zabytki miasta są w zasięgu naszych domów, banków i bankomatów do wypłaty gotówki, muzeach sztuk dekoracyjnych, teatr, kino, punkty dostępu noc dla stron, wszystkie agencje podróży i biuro informacji turystycznej znajdują się zaledwie 100 metrów od naszego domu, mauzoleum Che znajduje się 2 km od naszego domu, pociągu pancernego 600 metrów.

Dom posiada 3 przestronne pokoje do wynajęcia, 6 metrów kwadratowych każda, gdzie można udostępnić rodzinie i przyjaciołom w grupie tak duży, że każdy pokój, który sprawia, że różni się od innych schroniskach, bo w naszym domu, zamiast wybrać dwa pokoje mogą wybrać jeden i zapłacić o wiele mniej. W pierwszym pokoju znajduje się 1 łóżko podwójne i trzy osobiste dla maksymalnie 5 osób, druga sypialnia posiada podwójne łóżko i trzy osobiste dając jej zdolność do pomieścić 5 osób, a trzecia sypialnia posiada dwa podwójne łóżka i rozkładaną sofę może być dla 6 osób w sumie 16 osób i 11 łóżek w 3 sypialni można pomieścić grupy przyjaciół i rodzin, i jest tańszy niż w innych domach, czy przyjaciół lub rodziny, ma także przywilej, który znajduje się w obszarze bezprzewodowy dostęp do Internetu i mogą być dostępne z balkonów lub pomieszczeń, ponieważ znajduje się na terenie Parque Vidal, również pokoje posiadają klimatyzację, lodówki, telewizory, wentylatory oraz naturalnej wentylacji, balkony z widokiem na Park Vidal, jeden z pokoi znajduje się na tarasie, gdzie można zobaczyć całe miasto. Każdy pokój posiada łazienkę z ciepłą i zimną wodą. Oprócz 2 pokoje z balkonem, gdzie można obserwować codzienne życie miasta, można także opalać się na tarasie. Oferujemy śniadania i kolacje, obsługa baru w pokoju, wśród wielu innych.

Leoncio Vidal nr 1 wysokie pomiędzy Vidal Park (Gloria) i Calle Maceo, Santa Clara, Kuba, 50100

Wszystkie zabytki miasta znajdują się zaledwie kilka kroków od domu, ponieważ znajduje się w najbardziej centralnej lokalizacji. Możesz odwiedzić Mauzoleum Che, fabryki Habanos, pociąg pancerny (Che), mikstura, można wynająć taksówkę i udać się do kluczy Caibarién zbiornik La Hanabanilla w Manicaragua. Wszystkie biura podróży i informacji turystycznej jest zaledwie kilka metrów od naszego domu, a także największe banki i bankomaty do wypłat gotówki z kart kredytowych.

W obiekcie jest 1 lub 2 osoby 25 CUC - 30 CUC, 3 osoby 35 CUC, 4 lub 5 osób 45 CUC sezonem i

Cena obiadu wynosi $ w wysokości 10,00 CUC

Cena śniadania jest $ 5,00 CUC

W centralnym parku miasta Santa Clara, na prawo od José Martí Bibliotece

WAŻNE Gdy dojdziesz do miasta Santa Clara OBU Viazul LUB przewozu nie zwracać uwagę ludziom, którzy grasują ALRREDEDORES Terminal, parku lub domu na piechotę lub rowerem bezdomnych i złośliwie skrupułów, to jest dla was mieli inne doświadczenia Clent PROSIMY BUZZER Dotknij tutaj Nasz dom OSOBIŚCIE będziemy czekać.

Dodatkowe informacje