Descriptions

E-mail rezerwacja: hostalpark@yahoo.com, +53 042 219727, Telefon komórkowy: +53 52768141 SMS

 

Rezerwacja

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

http://hostalvistapark-cuba.com

+53 42 219727

Komórka: +53 52768141 SMS

Zakwaterowanie dla 1 do 2 osób - 25,00 EUR; 3 pracowników 30,00 EUR; 4 osoby 35,00 EUR; 5 osób 40,00 EUR w sezonie i poza sezonem

Śniadanie:  $5,00

Przekąski:  $2,00 do $4,00

Obiady: $10,00

Kolacje: $10,00

Tawerna: $1,00 - $3,00

Pranie: $1,00 - $5,00

 

Hostal Vista Park, Santa Clara, Kuba, Bed and Breakfast, Hostel i zakwaterowanie

Hostal Vista Park: najbardziej centralny hostel kolonialny w Santa Clara na Kubie.

Dom ma wspaniałą eklektyczną architekturę i podłogi kolonialne, o wysokości od podłogi do sufitu wynoszącej 6 metrów, jest podobny do małego pałacu złożonego z sześciu pokoi o powierzchni 25 metrów kwadratowych i wyjątkowego widoku w porównaniu z jakimkolwiek innym hostelem w mieście. Jest to jedyne kolonialne schronisko w całym mieście, w parku Vidal w Santa Clara, skąd przybywają goście ze wszystkich miejsc, hoteli, schronisk i pensjonatów, biorąc pod uwagę piękno i historię sąsiednich budynków naszego hotelu. schronienie

Jest to dom kolonialny, który znajduje się w sercu Santa Clara, z klasyczną kolonialną atmosferą, przestronny i dobrze wentylowany, w bardzo dobrych warunkach i komfortu, na prawo od prowincjonalnej biblioteki "José Martí", z widokiem na Vidal Park , Blisko do wszystkich centrów kulturalnych, gdzie będziesz miał dostęp do rozległego życia kulturalnego miasta.

Dom posiada duży taras, na którym można zobaczyć całą panoramę miasta i najstarszy zegar w mieście. Wszystkie atrakcje miasta znajdują się w odległości spaceru od naszego domu, banki i bankomaty, muzea sztuki dekoracyjnej, teatr, kino, kluby nocne, wszystkie biura podróży i informacje turystyczne znajdują się zaledwie 100 metrów od naszego domu, mauzoleum z Che jest 2 km od naszego domu, pociąg pancerny na 600 metrów.

Dom ma 3 przestronne pokoje do wynajęcia, 30 metrów kwadratowych każdy. Pierwsza sypialnia wyposażona jest w łóżko podwójne i 3 łóżka pojedyncze dla 5 osób. Druga sypialnia ma podwójne łóżko i trzy pojedyncze łóżka, które mogą pomieścić do 5 osób. Trzecia sypialnia ma dwa podwójne łóżka i rozkładaną sofę. Może to być dla 5 osób w sumie 15 osób i 10 łóżek w 3 sypialniach, może gościć grupy przyjaciół i rodziny jest tańsze niż w innych domach, ponieważ pokoje są bardzo przestronne i mogą wybrać zamiast dwóch pokoi mogą wybrać jeden, jeśli Przyjaciele lub rodzina, ma również przywilej w zakresie bezprzewodowego dostępu do Wi-Fi i mogą uzyskać dostęp z balkonów lub pokoi, ponieważ znajduje się w obszarze Vidal Park, również pokoje posiadają klimatyzację, lodówki , telewizory, wentylatory i naturalna wentylacja, balkony z widokiem na park Vidal, jeden z pokoi znajduje się na tarasie, gdzie można zobaczyć całe miasto. Każdy pokój posiada łazienkę z ciepłą i zimną wodą. Oprócz 2 pokoi z balkonem, gdzie można obserwować codzienne życie miasta, można również opalać się na tarasie. Oferujemy śniadanie i obiad, usługi barowe w pokoju, wśród wielu innych.

Leoncio Vidal # 1 high, między Vidal Park (Gloria) i Maceo Street, Santa Clara, Kuba, 50100

 

W centralnym parku miasta Santa Clara, na prawo od biblioteki José Martí

 

Dodatkowe informacje